Board of Supervisors

District #1 - George P. Newago (Town of Russell)
34520 Blueberry Road, Bayfield, WI 54814
715-779-3326
Email

District #2 - Thomas J. Gordon (Town & City of Bayfield)
27050 Star Route, Bayfield, WI  54814
(715) 779-3130
Email

District #3 - Larry Fickbohm (Towns of Bell, Clover, Orienta, Port Wing & Tripp)
70730 Evergreen Road, Port Wing, WI  54865
(715) 774-3581
Email

District #4 - Harold A. Maki (Towns of Bayfield & Washburn) 
32815 Friendly Valley Road, Washburn, WI  54891
(715)) 373-5682
No Email

District #5 - Jeremy Oswald (City of Washburn, District 5, Wards 3 & 4) 
401 W. 5th Street, Washburn, WI  54891
(715) 292-0073
Email

District #6 - Jeffrey Silbert (City of Washburn, District 6, Wards 1 & 2) 
502 E 4th Street, Washburn, WI  54891
(715) 209-2248
Email

Distrtict #7 -  Dennis M. Pocernich, Chair, 
(Towns of Barksdale, PIlsen, and that part of Eileen North of US Hwy 2 and STH 137)
71115 Ondossagon Road, Ashland, WI  54806
(715) 682-3323
Email

District #8 - Fred Strand, Vice-Chair (Towns of Delta, Hughes, Orienta)                                          3420 Strand Road, Iron River, WI  54847
(715) 372-8455
Email

District #9 - Thomas Snilsberg (Town of Iron River) 
67875 Shady Oak Drive, Iron River, WI  54847
(218) 390-8252
Email

District #10 -  Marty Milanowski  (Towns of Keystone, Mason and that part of Eileen South of   US         Hwy 2 and STH 137, and the Village of Mason)
66040 US Hwy 63, Mason, WI  54856
(715) 746-2484
Email

District #11 - David A. Zepczyk (Towns of Grand View, Kelly & Lincoln)  
30015 Co Hwy E, Mason, WI  54856
(715) 765-4415                                                                                                                                  Email

District #12 - James A. Crandall (Towns of Drummond & Barnes) 
10860 N. Loop Road, Drummond, WI  54832
(715) 739-6654
Email

District #13 - Brett T. Rondeau (Towns of Cable & Namakagon) 
40360 Cable Sunset Road, Cable, WI  54821
(715) 798-3846
Email